Jazda konna Porady

Jazda konna Porady

Monday, August 22nd, 2011


Najważniejsza zasada w jeździe konnej jest …. TRZYMAĆ pięty w dół !!!!!! Dlaczego? Bo nie tylko to sprawia, że ​​bardziej bezpieczne, ale także blokuje nogę od złapani w strzemię powinny zjawa konia.

Drugą najważniejszą rzeczą jest …. trzymać głowę i ramiona w górę i siedzieć prosto w górę iw dół lub chudego nieco do tyłu. To stawia Cię w bezpiecznej pozycji do jazdy. Na przykład, jeśli koń był do złotówki a ty pochylony do przodu, by znaleźć się na ziemi.

Jeśli sportu wybrać do jazdy w wymaga prędkości w większości (tj.: WKKW, gry), to najlepiej jest wybrać nylon zabezpieczone skóry strzemion (dla angielskiego siodła), ponieważ mogą one stać dużo zużycie i są prawie niezniszczalny.

Jeśli koń będzie mocny na przodzie lub jest leniwy, może chcesz spróbować odchylając się do tyłu trochę z ramionami za prostopadle. W ten sposób swoje miejsce silniejszy (tak długo, jak nogi pobytu we właściwej pozycji) i nacisnąć konia do przodu do lepszego ruchu. Ale uważaj … nie przesadzaj, ponieważ może to obciążać swoje konie z powrotem.

NIE nosić dżinsy, gdy jedziesz po angielsku. Zachodniej jest w porządku … ale nie angielski. Oni cię poślizgu bardzo łatwo .. szczególnie na siodło skóra i szwy mogą być bardzo nieprzyjemne. Bryczesów są najlepsze, ponieważ są one przeznaczone do jazdy.

Niektóre konie są nękane Jazda przez wodę. Po znajomego jazdy spokojny koń poprzez podczas i zegarek konia pokaże twój koń nie ma się czego bać, lub delikatnie prowadząc konia w wodzie, jeśli nie jest zbyt głęboko może zarówno pomóc koniowi przezwyciężyć ten problem.

Gorąco zachęcam każdego, kto chce wziąć udział w konie wziąć lekcje jazdy konnej z instruktorem. Kiedy po raz pierwszy zaczął jeździć, nie miałam lekcji i przyjęła zatem nieprawidłowe siedzenie – to było 6 lat temu – wciąż pracuję na poprawianie tego błędu. Instruktorów jazdy konnej nauczy prawidłowego technikach jazdy, obsługa naziemna, itd. ..że będzie korzystać bardzo bardzo! Prosimy o poświęcenie czasu, aby czytać moje “Znalezienie dobrego instruktora jazdy” strony.

Leave a Reply